הטיפול:
תהליך ההרזיה הינו תהליך לא פשוט בכלל, בכל זאת אנשים רבים עומדים במשימה וירודים יפה לתקופה מוגבלת. הבעיה מתחילה כאשר אנו מסיימים את התהליך אצל התזונאית וחוזרים לחיי שיגרה ופתאום אין לנו תפריט על המקרר, או שיש תקופה של חתונות, או שסתם יש מצב רוח לא טוב והאוכל נראה כמו משהו מנחם... אז מה עכשיו איפה התזונאית? לא היה רשום לי בתפריט מה לעשות במצבים אלו ורק קוטג' או רק דגים או דיאטה לפי צבעים, פתאום לא מספקת לנו את התשובות.
אז זו הסיבה שהשיטה שבא אני עובדת בנויה בצורה הוליסטית ואינה מטפלת בסימפטום בלבד לבד שזה השמנה.

השמנה נובעת מסיבות רבות
לדוגמא: חוסר איזון ברמה הרגשית, מצבים רגשיים בחיים שפתאום, הרגש מציף אותנו והפתרון הזמין הוא ארוחה טובה, לעיתים ישנו חוסר מסוים שקשה לנו להודות על קיומו ואנו מפצים במזון מפנק וכמובן שיש מצבים פיזיולוגים שבהם הגוף אינו מאוזן כמו תת פעילות של בלוטת התריס, חוסר איזון הורמונלי, בעיות מטבוליות (סכרת, טרגליצרדים, כולסטרול, מעי רגיז ועוד).
לכן חשוב לי שכאשר מטופל מסיים תהליך, לאחר שהגיע למשקל הרצוי, הוא מצויד בארגז כלים שבו הוא יכול להיעזר ולהתמודד בכל המצבים בחיים, מה שמסגל לו הרגלי אכילה נכונים ולא דיאטה זמנית. 

התזונה:
התפריט אינו מורכב על בסיס קלורי בלבד, אלא בנוי על בסיס מזונות בעלי אינדקס גליקמי נמוך, מזונות הגורמים לתחושת שובע לאורך זמן, המאזנים את רמות הסוכר בדם ומונעים עליה בטריגליצרידים (שומנים בדם).
במקרים מסוימים ישנו צורך להיעזר בצמחי מרפא ותוספי מזון.

 
רפואה מונעת והרזיה בטוחה
מרגישים שהעלתם במשקל? אתם מוזמנים להתחיל בשינוי הרגלי אכילה.
[לידיעה המלאה]
אימון אישי במכון כושר כפר שמריהו - gft עמית ישראלי
אימון אישי ! במקום 200 ש"ח 170 ש"ח .

בקרוב הרצאה בנושא רפואה מונעת - ...
[לידיעה המלאה]
מאכלים טבעונים בהזמנה אישית
חדש! ניתן להזמין מאכלים טבעונים לפי הזמנה אישית עד בית הלקוח.
לדוגמא: ...
[לידיעה המלאה]
אחרי החגים זה עכשיו . . .
זהו נגמרו החגים, ואיתם נגמרו התירוצים :-)
אל תדחו את הבריאות אתם מוזמנים ...
[לידיעה המלאה]
 
 
 
שותפים עיסקיים: